0 216 311 52 80
 
ANA SAYFA   |   BİZ KİMİZ?      HİZMETLERİMİZ      ÜRÜNLERİMİZ   |   REFERANSLAR   |   İLETİŞİM

  Kalite Politikamız

Ulusal platformda kalite ve üstün hizmet anlayışımızdan taviz vermeden zirveye ulaşarak müşterilerimize mükemmeli sunmak.

Müşterilerimize ihtiyaç duydukları bilgi, ekipman ve doğru malzemeyi en hızlı ve en doğru şekilde sunmak.

Satış ve pazarlamada takipçi davranmak ve bunun yanında tüm ilişkilerini dürüstlük ilkesine oturtmak.

Hatasız iş anlayışı ile hareket ederek işi ilk seferde ve eksiksiz olarak müşterilemizin hizmetine sunmak, ürün kalitesinde stabiliteyi  (kararlılığı) sağlayabilmek.

Sürekli iyileşmeyi sağlamakla ve bu iyileşmeyi müşteriye en kısa zamanda yansıtmak. 

İnsana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek, mimari ve teknolojideki en güncel gelişmeleri yakından takip edip hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atmak ve tüm faaliyetlerinde iş ortaklarına, çalışanlarına ve müşterilerine maksimum fayda sağlamayı ve bu görevlerini sürekli kalıcı olmayı ve müşteri memnuniyetini misyon edinmiştir.

 

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla yurt içinde ve yurt dışında doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle, garantili yatırım sunan lider firma olmak. Kuruluş ilkesi olarak sürekli gelişimi benimseyen yurtdışında  boya ve cephe kaplamaları üretimi, yurtiçinde ısı yalıtım-boya uygulama ve yapı proje alanında lider ve öncü olmaya devam etmektedir. Kendini sürekli geliştirebilen bir kalite anlayışıyla İSO 9001 : 2015 Kalite Yönetim Sistemi, İSO 14001:2015 Çevre Yönetim sistemi, OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim sistemine sahip araştırma ve geliştirme  (Ar&Ge) çalışmaları yapmaktadır.

 
Isı Yalıtımı Nedir?
Isı Yalıtım
Enerji Kimlik Belgesi Nasıl Alınır?
Isı Yalıtım Avantajları
Isı Yalıtım İle İlgili Kanun ve Yönetmelikler
İzolasyon Nedir?
Ücretsiz Keşif Formu
Teklif İçin Arayın