0 216 311 52 80
 
ANA SAYFA   |   BİZ KİMİZ?      HİZMETLERİMİZ      ÜRÜNLERİMİZ   |   REFERANSLAR   |   İLETİŞİM

  KURUMSAL

Faaliyetimiz 1986’lı yıllarda çakmaklar dekorasyon şirketi ile ticari faaliyetleri başlayan boya ve cephe kaplamaları sektöründe uygulama yapan ilk firmalardan biriyiz.

Boya ve cephe kaplamaları üretimine girişi ise 1995 yılında YUSAŞ İnş.ve İnş.Boyaları İmalat Tic. Ltd.Şti. kuruluşu ile gerçekleşmiştir. Sektörde  satış ve uygulama, aynı zamanda asya ülkelerine ihracat yaparak  2012 yılında tesisimizi Tacikistan’a taşıdık.

Gelişim sürecinde 2003 yılından itibaren oluşan yüksek talep üzerine ısı yalıtım ve boya uygulama faaliyetleri Yusaş ile başlamış etkin satış pazarlama ve uygulama sistemleri sayesinde oluşan yüksek talep üzerine 2009 Yılında İZOMEN Yapı İnş.İzo.İmal.San.Tic.Ltd.Şti. kuruluşu ile ısı yalıtım ve boya uygulama alanında bilgi ve birikimimizle zirvedeki yerini koruyan marka haline gelmiştir.Sektöre birçok kalifiyeli ve teknik personel kazandırarak  büyük katkı sağlamıştır.Oluşumumuzu ısı,ses, su yalıtımı , çatı, drenaj, izolasyon ve boya uygulama konusunda uzmanlaşarak sektöre ve gelecek kuşaklara hizmet etmeye devam edecektir.

Başarımızın kaynağı, taahhüt ettiğimiz işleri son derece dinamik, eğitimli, profesyonel, teknik kadromuzla zamanında, titiz, sorunsuz ve garantili olarak teslim etmemizdir.Yıllardır bu sektördeki bilgi ve birikimlerinin kalite ve hizmet olarak müşterilerine yansıtmak  düşüncesiyle yola çıkmış ve bu doğrultuda kısa sürede birçok renovasyan ve yapı projelerine imza atmıştır.Bünyesinde bulundurduğu teknik kadro ile doğru yerde çözümler üretebilmeyi kendine ilke edinmiş müşterilerin sadece iş sırasında değil daima yanında olmuştur.

 
Isı Yalıtımı Nedir?
Isı Yalıtım
Enerji Kimlik Belgesi Nasıl Alınır?
Isı Yalıtım Avantajları
Isı Yalıtım İle İlgili Kanun ve Yönetmelikler
İzolasyon Nedir?
Ücretsiz Keşif Formu
Teklif İçin Arayın